Vivo S60 Vitality
Τεχνικά χαρακτηριστικά Vivo S60 Vitality
Γενικά
| Μάρκα | Vivo |
| Μοντέλο | S60 Vitality |
| Εναλλακτικό όνομα | V2572A (Διεθνές) |
| Κατάσταση | Φημολογούμενο |
Σχεδιασμός
| Ύψος | 157.5 mm (6.20 ίντσες) |
| Πλάτος | 74.3 mm (2.93 ίντσες) |
| Πάχος | 7.9 mm (0.31 ίντσες) |
| Βάρος | 199 g (7.02 oz) |
| Υλικά κατασκευής | Πίσω: Γυαλί Πλαίσιο: Αλουμίνιο Μπροστά: Γυαλί |
| Χρώματα | Γκρι, Πράσινο, Λευκό |
| Ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό στη σκόνη και το νερό (αντέχει σε πίδακες νερού υψηλής πίεσης· εμβαπτίζεται έως 1,5μ για 30 λεπτά) |
| Πιστοποιήσεις ανθεκτικότητας | IP68, IP69 |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | AMOLED |
| Μέγεθος οθόνης | 6.59 ίντσες |
| Ανάλυση | 1260 × 2750 pixels |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120 Hz |
| Αναλογία διαστάσεων | 19.5:9 |
| Πυκνότητα pixel | 459 ppi |
| Αναλογία οθόνης/σώματος | ≈ 90.7% |
| Μέγιστη φωτεινότητα | 5000 cd/m² |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Οθόνη χωρίς πλαίσιο | Ναι |
| Λειτουργίες οθόνης | 1 δισεκατομμύριο χρώματα Χωρητική οθόνη αφής HDR Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Μνήμη RAM | 8GB, 12GB |
| Αποθήκευση | 128GB, 256GB, 512GB |
| Τύπος αποθήκευσης | UFS 4.1 |
| Εκδόσεις | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Όχι |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 16 (Baklava) |
| Περιβάλλον χρήστη | OriginOS 6 |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Διπλή κάμερα | 50 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Ευρυγώνιος φακός ), 1.0 μm, 1/1.56" Μέγεθος αισθητήρα Οπτική σταθεροποίηση εικόνας (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Υπερευρυγώνιος φακός ) |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Δακτυλιοειδές φλας LED |
| Χαρακτηριστικά | Αισθητήρας φάσματος χρωμάτων Υψηλό Δυναμικό Εύρος (HDR) Πανόραμα |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
| Λειτουργίες βίντεο | Gyro-EIS |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Ευρυγώνιος φακός ), 0.64 μm, 1/2.76" Μέγεθος αισθητήρα Αυτόματη εστίαση (AF) |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλό Δυναμικό Εύρος (HDR) |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
Μπαταρία
| Τύπος | Si/C Li-Ion |
| Χωρητικότητα | 7200 mAh |
| Ισχύς ενσύρματης φόρτισης | 90 W |
| Χαρακτηριστικά | Αντίστροφη ενσύρματη φόρτιση |
Δίκτυα
| Κάρτες SIM | Διπλή SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Υποστήριξη VoLTE | Ναι |
| Ταχύτητες δεδομένων | 5G, LTE, HSPA |
| Ζώνες 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Ζώνες 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| Ζώνες 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Ζώνες 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 6 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Λειτουργίες Wi-Fi | Dual-band |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v5.4 |
| Θύρες USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη GPS | Ναι |
| Λειτουργίες GPS | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| Υποστήριξη NFC | Ναι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Όχι |
| Ήχος | Στερεοφωνικά ηχεία |
| Ραδιόφωνο FM | Όχι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο Πυξίδα Οπτικός αισθητήρας δακτυλικού αποτυπώματος κάτω από την οθόνη Αισθητήρας εγγύτητας |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | USB Power Delivery |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Vivo S60 Vitality
Συχνές ερωτήσεις
-
Διατίθεται το Vivo S60 Vitality στα καταστήματα;
Όχι, το Vivo S60 Vitality δεν διατίθεται σε επίσημα καταστήματα επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη.
-
Ποιο είναι το βάρος του Vivo S60 Vitality;
Το Vivo S60 Vitality ζυγίζει περίπου 199 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Vivo S60 Vitality;
Η οθόνη του Vivo S60 Vitality έχει διαγώνιο 6.59 ίντσες.
-
Υποστηρίζει το Vivo S60 Vitality δίκτυα 5G;
Ναι, το Vivo S60 Vitality υποστηρίζει δίκτυα 5G στις ζώνες n1, n2.
-
Πόσες κάμερες έχει το Vivo S60 Vitality;
Το Vivo S60 Vitality διαθέτει Διπλή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.