Doogee T10S
Τεχνικά χαρακτηριστικά Doogee T10S
Γενικά
| Μάρκα | Doogee |
| Μοντέλο | T10S |
| Ανακοινώθηκε | Σάββατο, 01 Ιουλίου 2023 |
| Κυκλοφόρησε | Πέμπτη, 20 Ιουλίου 2023 |
| Κατάσταση | Διαθέσιμο |
| Τιμές | €180 |
Σχεδιασμός
| Πάχος | 8.4 mm (0.33 ίντσες) |
| Βάρος | 563 g (19.86 oz) |
| Υλικά κατασκευής | Πίσω: Αλουμίνιο Πλαίσιο: Αλουμίνιο Μπροστά: Γυαλί |
| Χρώματα | Πράσινο χρώμα μέντας, Χρώμα Neptune Blue, Space Grey |
| Λεπτομέρειες σχεδιασμού | Υποστήριξη στυλό |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | IPS LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |
| Ανάλυση | 1200 × 1920 pixels |
| Αναλογία διαστάσεων | 16:10 |
| Πυκνότητα pixel | 224 ppi |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Οθόνη χωρίς πλαίσιο | Όχι |
| Λειτουργίες οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Chipset | Unisoc T606 |
| Πυρήνες CPU | 8 |
| Τεχνολογία κατασκευής | 12 nm |
| Μέγιστη συχνότητα CPU | 1.6 GHz |
| Αρχιτεκτονική CPU | 64-bit |
| Μικροαρχιτεκτονική | 2x 1.6 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MP1 |
| Μνήμη RAM | 6GB |
| Αποθήκευση | 128GB |
| Τύπος αποθήκευσης | UFS 2.1 |
| Εκδόσεις | 128GB 6GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Ναι |
| Θύρες κάρτας | microSDXC |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 13 (Tiramisu) |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 8 MP |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Φλας LED |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλό Δυναμικό Εύρος (HDR) Πανόραμα |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 5 MP |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
Μπαταρία
| Χωρητικότητα | 6600 mAh |
Δίκτυα
| Κάρτες SIM | Διπλή SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ταχύτητες δεδομένων | LTE, HSPA |
| Ζώνες 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Ζώνες 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Ζώνες 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι |
| Θύρες USB | USB Type-C |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη NFC | Όχι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Ναι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Doogee T10S
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Doogee T10S;
Η τιμή του Doogee T10S είναι €180 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Doogee T10S;
Το Doogee T10S κυκλοφόρησε επίσημα στις Πέμπτη, 20 Ιουλίου 2023.
-
Διατίθεται το Doogee T10S στα καταστήματα;
Ναι, το Doogee T10S διατίθεται στα καταστήματα επειδή παραμένει σε παραγωγή.
-
Ποιο είναι το βάρος του Doogee T10S;
Το Doogee T10S ζυγίζει περίπου 563 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Doogee T10S;
Η οθόνη του Doogee T10S έχει διαγώνιο 10.1 ίντσες.
-
Υποστηρίζει το Doogee T10S δίκτυα 5G;
Όχι, το Doogee T10S δεν υποστηρίζει δίκτυα 5G.
-
Πόσες κάμερες έχει το Doogee T10S;
Το Doogee T10S διαθέτει Μονή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.