TCL Tab 11

  • Λειτουργικό σύστημα Android 13
  • Οθόνη 10.95 ίντσα 1200x2000 pixel
  • Μπαταρία 8000 mAh Li-Poly
  • Επιδόσεις — Helio P60T
  • Κάμερα 8MP 1080p
  • Αποθήκευση —

Τεχνικά χαρακτηριστικά TCL Tab 11

Γενικά

Μάρκα TCL
Μοντέλο Tab 11
Εναλλακτικό όνομα 9166G (Διεθνές)
9466X (Διεθνές)
Ανακοινώθηκε Κυριακή, 26 Φεβρουαρίου 2023
Κυκλοφόρησε Δευτέρα, 01 Μαΐου 2023
Κατάσταση Διαθέσιμο
Τιμές €180

Σχεδιασμός

Ύψος 259 mm (10.20 ίντσες)
Πλάτος 163.6 mm (6.44 ίντσες)
Πάχος 6.9 mm (0.27 ίντσες)
Βάρος 462 g (16.30 oz)
Χρώματα σκούρο γκρι, Ψηφιακό χρώμα λεβάντας
Λεπτομέρειες σχεδιασμού Υποστήριξη στυλό

Οθόνη

Τύπος οθόνης IPS
Μέγεθος οθόνης 10.95 ίντσες
Ανάλυση 1200 × 2000 pixels
Αναλογία διαστάσεων 5:3
Πυκνότητα pixel 213 ppi
Αναλογία οθόνης/σώματος ≈ 80.5%
Οθόνη αφής Ναι
Οθόνη χωρίς πλαίσιο Όχι
Λειτουργίες οθόνης Χωρητική οθόνη αφής
Οθόνη πολλαπλής αφής

Εξοπλισμός

Chipset MediaTek Helio P60T
Πυρήνες CPU 8
Τεχνολογία κατασκευής 12 nm
Μέγιστη συχνότητα CPU 2.0 GHz
Αρχιτεκτονική CPU 64-bit
Μικροαρχιτεκτονική Cortex-A53
Cortex-A73
Τύπος μνήμης LPDDR4X
GPU ARM Mali-G72 MP3
Επεκτάσιμη αποθήκευση Ναι
Θύρες κάρτας microSDXC

Λογισμικό

Λειτουργικό σύστημα Android 13 (Tiramisu)

Κύρια κάμερα

Υποστήριξη κάμερας Ναι
Μονή κάμερα 8 MP, ƒ/2.0 ( Ευρυγώνιος φακός ), 1.12 μm, 1/4.0" Μέγεθος αισθητήρα
Αυτόματη εστίαση (AF)
Υποστήριξη φλας Ναι
Τύπος φλας Φλας LED
Υποστήριξη βίντεο Ναι
Ανάλυση βίντεο 1080p @ 30 fps

Selfie κάμερα

Υποστήριξη κάμερας Ναι
Μονή κάμερα 8 MP, 100° ( Υπερευρυγώνιος φακός ), 1.12 μm, 1/4.0" Μέγεθος αισθητήρα
Υποστήριξη βίντεο Ναι
Ανάλυση βίντεο 1080p @ 30 fps

Μπαταρία

Τύπος Li-Poly
Χωρητικότητα 8000 mAh
Ισχύς ενσύρματης φόρτισης 18 W

Δίκτυα

Κάρτες SIM Μονή SIM (Nano-SIM)
Υποστήριξη VoLTE Ναι
Ταχύτητες δεδομένων LTE - cellular model only, HSPA
Ζώνες 2G GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Ζώνες 3G HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
Ζώνες 4G LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz)

Συνδεσιμότητα

Υποστήριξη Wi-Fi Ναι ( Wi-Fi 5 )
Πρότυπα Wi-Fi 802.11/a/b/g/n/ac
Λειτουργίες Wi-Fi Dual-band, Κινητό Hotspot, Wi-Fi Direct
Υποστήριξη Bluetooth Ναι, v5.0
Θύρες USB USB Type-C 2.0
Συνδεσιμότητα USB Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS)
Υποστήριξη NFC Όχι

Πολυμέσα

Ηχείο Ναι
Ήχος Τέσσερα ηχεία

Χαρακτηριστικά

Αισθητήρες Επιταχυνσιόμετρο
Αισθητήρας εγγύτητας

Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.

Φωτογραφίες TCL Tab 11

Συχνές ερωτήσεις

  • Ποια είναι η τιμή του TCL Tab 11;

    Η τιμή του TCL Tab 11 είναι €180 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.

  • Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του TCL Tab 11;

    Το TCL Tab 11 κυκλοφόρησε επίσημα στις Δευτέρα, 01 Μαΐου 2023.

  • Διατίθεται το TCL Tab 11 στα καταστήματα;

    Ναι, το TCL Tab 11 διατίθεται στα καταστήματα επειδή παραμένει σε παραγωγή.

  • Ποιο είναι το βάρος του TCL Tab 11;

    Το TCL Tab 11 ζυγίζει περίπου 462 γραμμάρια.

  • Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του TCL Tab 11;

    Η οθόνη του TCL Tab 11 έχει διαγώνιο 10.95 ίντσες.

  • Υποστηρίζει το TCL Tab 11 δίκτυα 5G;

    Όχι, το TCL Tab 11 δεν υποστηρίζει δίκτυα 5G.

  • Πόσες κάμερες έχει το TCL Tab 11;

    Το TCL Tab 11 διαθέτει Μονή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.