Yezz Art 1 Pro
Τεχνικά χαρακτηριστικά Yezz Art 1 Pro
Γενικά
| Μάρκα | Yezz |
| Μοντέλο | Art 1 Pro |
| Ανακοινώθηκε | Κυριακή, 01 Νοεμβρίου 2020 |
| Κυκλοφόρησε | Κυριακή, 01 Νοεμβρίου 2020 |
| Κατάσταση | Εκτός παραγωγής |
| Τιμές | €100 |
Σχεδιασμός
| Ύψος | 163.9 mm (6.45 ίντσες) |
| Πλάτος | 77.9 mm (3.07 ίντσες) |
| Πάχος | 8.9 mm (0.35 ίντσες) |
| Βάρος | 120 g (4.23 oz) |
| Χρώματα | Αστρικό Μπλε Χρώμα |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | IPS LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 6.53 ίντσες |
| Ανάλυση | 720 × 1560 pixels |
| Αναλογία διαστάσεων | 19.5:9 |
| Πυκνότητα pixel | 263 ppi |
| Αναλογία οθόνης/σώματος | ≈ 82% |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Οθόνη χωρίς πλαίσιο | Ναι |
| Λειτουργίες οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Chipset | MediaTek Helio A25 |
| Πυρήνες CPU | 8 |
| Τεχνολογία κατασκευής | 12 nm |
| Μέγιστη συχνότητα CPU | 1.8 GHz |
| Αρχιτεκτονική CPU | 64-bit |
| Μικροαρχιτεκτονική | Cortex-A53 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Μνήμη RAM | 4GB |
| Αποθήκευση | 64GB |
| Τύπος αποθήκευσης | eMMC 5.1 |
| Εκδόσεις | 64GB 4GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Ναι |
| Θύρες κάρτας | microSDXC |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 10 (Quince Tart) |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Τριπλή κάμερα | 16 MP, ƒ/2.8, 1/2.8" Μέγεθος αισθητήρα Αυτόματο φλας 2 MP 2 MP |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Φλας LED |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps |
| Λειτουργίες βίντεο | Gyro-EIS |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 8 MP, ƒ/2.4, 1/4.0" Μέγεθος αισθητήρα |
Μπαταρία
| Τύπος | Li-Ion |
| Χωρητικότητα | 4000 mAh |
| Ισχύς ενσύρματης φόρτισης | 10 W |
Δίκτυα
| Κάρτες SIM | Διπλή SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Υποστήριξη VoLTE | Ναι |
| Ταχύτητες δεδομένων | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Ζώνες 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Ζώνες 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| Ζώνες 4G | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 4 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Λειτουργίες Wi-Fi | Κινητό Hotspot |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v4.2 |
| Θύρες USB | Micro-USB 2.0 |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη GPS | Ναι |
| Λειτουργίες GPS | GPS |
| Υποστήριξη NFC | Όχι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Ναι |
| Ραδιόφωνο FM | Ναι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων Γυροσκόπιο Αισθητήρας εγγύτητας |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Yezz Art 1 Pro
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Yezz Art 1 Pro;
Η τιμή του Yezz Art 1 Pro είναι €100 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Yezz Art 1 Pro;
Το Yezz Art 1 Pro κυκλοφόρησε επίσημα στις Κυριακή, 01 Νοεμβρίου 2020.
-
Διατίθεται το Yezz Art 1 Pro στα καταστήματα;
Όχι, το Yezz Art 1 Pro δεν διατίθεται σε επίσημα καταστήματα επειδή δεν βρίσκεται πλέον σε παραγωγή. Μπορείτε όμως να το βρείτε σε μεταπωλητές.
-
Ποιο είναι το βάρος του Yezz Art 1 Pro;
Το Yezz Art 1 Pro ζυγίζει περίπου 120 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Yezz Art 1 Pro;
Η οθόνη του Yezz Art 1 Pro έχει διαγώνιο 6.53 ίντσες.
-
Υποστηρίζει το Yezz Art 1 Pro δίκτυα 5G;
Όχι, το Yezz Art 1 Pro δεν υποστηρίζει δίκτυα 5G.
-
Πόσες κάμερες έχει το Yezz Art 1 Pro;
Το Yezz Art 1 Pro διαθέτει Τριπλή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.