Lenovo M10 FHD REL
Τεχνικά χαρακτηριστικά Lenovo M10 FHD REL
Γενικά
| Μάρκα | Lenovo |
| Μοντέλο | M10 FHD REL |
| Εναλλακτικό όνομα | TB-X605FC (Διεθνές) TB-X605LC (Διεθνές) ZA4Y0079IN (Διεθνές) TB-X605M (Διεθνές) TB-X605L (Διεθνές) |
| Ανακοινώθηκε | Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020 |
| Κυκλοφόρησε | Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020 |
| Κατάσταση | Εκτός παραγωγής |
| Τιμές | €180 |
Σχεδιασμός
| Βάρος | 520 g (18.34 oz) |
| Χρώματα | Μαύρος |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | IPS LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 10.1 ίντσες |
| Ανάλυση | 1200 × 1920 pixels |
| Αναλογία διαστάσεων | 16:10 |
| Πυκνότητα pixel | 224 ppi |
| Μέγιστη φωτεινότητα | 320 cd/m² |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Οθόνη χωρίς πλαίσιο | Όχι |
| Λειτουργίες οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Πυρήνες CPU | 8 |
| Τεχνολογία κατασκευής | 14 nm |
| Μέγιστη συχνότητα CPU | 1.8 GHz |
| Αρχιτεκτονική CPU | 64-bit |
| Μικροαρχιτεκτονική | Cortex-A53 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 506 |
| Μνήμη RAM | 3GB |
| Αποθήκευση | 32GB |
| Τύπος αποθήκευσης | eMMC 5.1 |
| Εκδόσεις | 32GB 3GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Ναι |
| Θύρες κάρτας | microSDXC |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 9.0 (Pie) |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 8 MP Αυτόματο φλας |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 5 MP |
Μπαταρία
| Τύπος | Li-Poly |
| Χωρητικότητα | 7000 mAh |
Δίκτυα
| Κινητά δίκτυα | Ναι |
| Υποστήριξη VoLTE | Ναι |
| Ταχύτητες δεδομένων | LTE Cat4 150/50 Mbps - cellular model only, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Ζώνες 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 5 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Λειτουργίες Wi-Fi | Dual-band, Κινητό Hotspot, Wi-Fi Direct |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v4.2 |
| Θύρες USB | Micro-USB 2.0 |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη GPS | Ναι |
| Λειτουργίες GPS | GPS |
| Υποστήριξη NFC | Όχι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Ναι |
| Ήχος | Στερεοφωνικά ηχεία |
| Ραδιόφωνο FM | Ναι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Lenovo M10 FHD REL
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Lenovo M10 FHD REL;
Η τιμή του Lenovo M10 FHD REL είναι €180 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Lenovo M10 FHD REL;
Το Lenovo M10 FHD REL κυκλοφόρησε επίσημα στις Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020.
-
Διατίθεται το Lenovo M10 FHD REL στα καταστήματα;
Όχι, το Lenovo M10 FHD REL δεν διατίθεται σε επίσημα καταστήματα επειδή δεν βρίσκεται πλέον σε παραγωγή. Μπορείτε όμως να το βρείτε σε μεταπωλητές.
-
Ποιο είναι το βάρος του Lenovo M10 FHD REL;
Το Lenovo M10 FHD REL ζυγίζει περίπου 520 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Lenovo M10 FHD REL;
Η οθόνη του Lenovo M10 FHD REL έχει διαγώνιο 10.1 ίντσες.
-
Υποστηρίζει το Lenovo M10 FHD REL δίκτυα 5G;
Όχι, το Lenovo M10 FHD REL δεν υποστηρίζει δίκτυα 5G.
-
Πόσες κάμερες έχει το Lenovo M10 FHD REL;
Το Lenovo M10 FHD REL διαθέτει Μονή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.