Lava Z61 Pro
Τεχνικά χαρακτηριστικά Lava Z61 Pro
Γενικά
| Μάρκα | Lava |
| Μοντέλο | Z61 Pro |
| Ανακοινώθηκε | Τετάρτη, 01 Ιουλίου 2020 |
| Κυκλοφόρησε | Τετάρτη, 01 Ιουλίου 2020 |
| Κατάσταση | Εκτός παραγωγής |
| Τιμές | €70 |
Σχεδιασμός
| Ύψος | 147 mm (5.79 ίντσες) |
| Πλάτος | 71.8 mm (2.83 ίντσες) |
| Πάχος | 9.2 mm (0.36 ίντσες) |
| Βάρος | 160 g (5.64 oz) |
| Υλικά κατασκευής | Πίσω: Πλαστικό Πλαίσιο: Πλαστικό Μπροστά: Γυαλί |
| Χρώματα | Κεχριμπαρένιο κόκκινο χρώμα, Μπλε μεσάνυχτα |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 5.45 ίντσες |
| Ανάλυση | 720 × 1440 pixels |
| Αναλογία διαστάσεων | 18:9 |
| Πυκνότητα pixel | 295 ppi |
| Αναλογία οθόνης/σώματος | ≈ 72.6% |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Οθόνη χωρίς πλαίσιο | Ναι |
| Λειτουργίες οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Αποθήκευση | 16GB |
| Τύπος αποθήκευσης | eMMC 5.1 |
| Εκδόσεις | 16GB 2GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Ναι |
| Θύρες κάρτας | microSDXC |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 9.0 (Pie) |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 8 MP, ƒ/2.0 ( Ευρυγώνιος φακός ) |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Φλας LED |
| Χαρακτηριστικά | Λειτουργία ριπής Ψηφιακή ζουμ Υψηλό Δυναμικό Εύρος (HDR) Πανόραμα |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 5 MP, ƒ/2.2 ( Ευρυγώνιος φακός ) |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Φλας LED |
Μπαταρία
| Τύπος | Li-Poly |
| Χωρητικότητα | 3100 mAh |
| Ισχύς ενσύρματης φόρτισης | 5 W |
Δίκτυα
| Κάρτες SIM | Διπλή SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Υποστήριξη VoLTE | Ναι |
| Ταχύτητες δεδομένων | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Ζώνες 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| Ζώνες 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Ζώνες 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 4 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Λειτουργίες Wi-Fi | Κινητό Hotspot, Wi-Fi Direct |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v4.2 |
| Θύρες USB | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη GPS | Ναι |
| Λειτουργίες GPS | GPS, GLONASS |
| Υποστήριξη NFC | Όχι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Ναι |
| Ραδιόφωνο FM | Ναι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο Αισθητήρας εγγύτητας |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Lava Z61 Pro
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Lava Z61 Pro;
Η τιμή του Lava Z61 Pro είναι €70 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Lava Z61 Pro;
Το Lava Z61 Pro κυκλοφόρησε επίσημα στις Τετάρτη, 01 Ιουλίου 2020.
-
Διατίθεται το Lava Z61 Pro στα καταστήματα;
Όχι, το Lava Z61 Pro δεν διατίθεται σε επίσημα καταστήματα επειδή δεν βρίσκεται πλέον σε παραγωγή. Μπορείτε όμως να το βρείτε σε μεταπωλητές.
-
Ποιο είναι το βάρος του Lava Z61 Pro;
Το Lava Z61 Pro ζυγίζει περίπου 160 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Lava Z61 Pro;
Η οθόνη του Lava Z61 Pro έχει διαγώνιο 5.45 ίντσες.
-
Υποστηρίζει το Lava Z61 Pro δίκτυα 5G;
Όχι, το Lava Z61 Pro δεν υποστηρίζει δίκτυα 5G.
-
Πόσες κάμερες έχει το Lava Z61 Pro;
Το Lava Z61 Pro διαθέτει Μονή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.