Lava Bold N2 Pro
Τεχνικά χαρακτηριστικά Lava Bold N2 Pro
Γενικά
| Μάρκα | Lava |
| Μοντέλο | Bold N2 Pro |
| Ανακοινώθηκε | Τρίτη, 31 Μαρτίου 2026 |
| Κυκλοφόρησε | Δευτέρα, 06 Απριλίου 2026 |
| Κατάσταση | Έρχεται σύντομα |
| Τιμές | €70 |
Σχεδιασμός
| Βάρος | 201 g (7.09 oz) |
| Χρώματα | Γκρι, Ασημί |
| Ανθεκτικότητα | Στεγανωμένο από τη σκόνη και ανθεκτικό στο νερό (κατά των πιτσιλμάτων νερού) |
| Πιστοποιήσεις ανθεκτικότητας | IP54 |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | IPS LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 6.75 ίντσες |
| Ανάλυση | 720 × 1600 pixels |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120 Hz |
| Αναλογία διαστάσεων | 20:9 |
| Πυκνότητα pixel | 260 ppi |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Λειτουργίες οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Chipset | Unisoc T7250 |
| Πυρήνες CPU | 8 |
| Τεχνολογία κατασκευής | 12 nm |
| Μέγιστη συχνότητα CPU | 1800 MHz |
| Αρχιτεκτονική CPU | 64-bit |
| Μικροαρχιτεκτονική | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 @850MHz (1 πυρήνες) |
| Μνήμη RAM | 4GB |
| Αποθήκευση | 128GB |
| Εκδόσεις | 128GB 4GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Ναι |
| Θύρες κάρτας | microSDXC |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 50 MP ( Ευρυγώνιος φακός ) |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Φλας LED |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλό Δυναμικό Εύρος (HDR) Πανόραμα |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 8 MP |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
Μπαταρία
| Τύπος | Li-Ion |
| Χωρητικότητα | 5000 mAh |
| Ισχύς ενσύρματης φόρτισης | 10 W |
Δίκτυα
| Κάρτες SIM | Διπλή SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ταχύτητες δεδομένων | LTE, HSPA |
| Ζώνες 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
| Ζώνες 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Ζώνες 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 5 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v5.2 |
| Θύρες USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη GPS | Ναι |
| Λειτουργίες GPS | GLONASS, GPS |
| Υποστήριξη NFC | Όχι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Ναι |
| Ραδιόφωνο FM | Ναι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο Πυξίδα Αισθητήρας εγγύτητας Πλευρικός αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Lava Bold N2 Pro
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Lava Bold N2 Pro;
Η τιμή του Lava Bold N2 Pro είναι €70 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η αναμενόμενη ημερομηνία κυκλοφορίας για το Lava Bold N2 Pro;
Το Lava Bold N2 Pro θα κυκλοφορήσει στις Δευτέρα, 06 Απριλίου 2026.
-
Διατίθεται το Lava Bold N2 Pro στα καταστήματα;
Όχι, το Lava Bold N2 Pro δεν διατίθεται σε επίσημα καταστήματα επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη.
-
Ποιο είναι το βάρος του Lava Bold N2 Pro;
Το Lava Bold N2 Pro ζυγίζει περίπου 201 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Lava Bold N2 Pro;
Η οθόνη του Lava Bold N2 Pro έχει διαγώνιο 6.75 ίντσες.
-
Πόσες κάμερες έχει το Lava Bold N2 Pro;
Το Lava Bold N2 Pro διαθέτει Μονή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.