Infinix Hot 70
Τεχνικά χαρακτηριστικά Infinix Hot 70
Γενικά
| Μάρκα | Infinix |
| Μοντέλο | Hot 70 |
| Κατάσταση | Φημολογούμενο |
| Τιμές | €130 |
Σχεδιασμός
| Ύψος | 167.9 mm (6.61 ίντσες) |
| Πλάτος | 79.1 mm (3.11 ίντσες) |
| Πάχος | 7.5 mm (0.30 ίντσες) |
| Βάρος | 195 g (6.88 oz) |
| Υλικά κατασκευής | Πίσω: Πλαστικό Πλαίσιο: Πλαστικό Μπροστά: Γυαλί |
| Χρώματα | Μαύρος, Μπλε, Πορτοκαλί, Ασημί |
| Ανθεκτικότητα | Αντοχή σε πτώσεις (έως 1,5 μ) Στεγανωμένο από τη σκόνη και ανθεκτικό στο νερό (κατά των πιτσιλμάτων νερού) |
| Πιστοποιήσεις ανθεκτικότητας | IP64 |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | IPS LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 6.78 ίντσες |
| Ανάλυση | 720 × 1576 pixels |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120 Hz |
| Αναλογία διαστάσεων | 19.5:9 |
| Πυκνότητα pixel | 256 ppi |
| Αναλογία οθόνης/σώματος | ≈ 84.4% |
| Μέγιστη φωτεινότητα | 700 cd/m² |
Εξοπλισμός
| Μνήμη RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Αποθήκευση | 128GB |
| Εκδόσεις | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Ναι |
| Θύρες κάρτας | microSDXC |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 16 (Baklava) |
| Περιβάλλον χρήστη | XOS 16 |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Διπλή κάμερα | 50 MP, ƒ/1.9 ( Ευρυγώνιος φακός ) Αυτόματη εστίαση (AF) 2 MP ( Βοηθητικός φακός ) |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Διπλό φλας LED |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλό Δυναμικό Εύρος (HDR) Πανόραμα |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 8 MP, ƒ/2.0 ( Ευρυγώνιος φακός ) |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
Μπαταρία
| Χωρητικότητα | 6000 mAh |
| Ισχύς ενσύρματης φόρτισης | 45 W |
| Χαρακτηριστικά | Φόρτιση παράκαμψης Αντίστροφη ενσύρματη φόρτιση |
Δίκτυα
| Κάρτες SIM | Διπλή SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ταχύτητες δεδομένων | LTE, HSPA |
| Ζώνες 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Ζώνες 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Ζώνες 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 5 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Λειτουργίες Wi-Fi | Dual-band |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v5.4 |
| Θύρες USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη GPS | Ναι |
| Λειτουργίες GPS | GPS |
| Υποστήριξη NFC | Ναι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Ναι |
| Ραδιόφωνο FM | Ναι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο Πυξίδα Γυροσκόπιο Αισθητήρας εγγύτητας Πλευρικός αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Infinix Hot 70
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Infinix Hot 70;
Η τιμή του Infinix Hot 70 είναι €130 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Διατίθεται το Infinix Hot 70 στα καταστήματα;
Όχι, το Infinix Hot 70 δεν διατίθεται σε επίσημα καταστήματα επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη.
-
Ποιο είναι το βάρος του Infinix Hot 70;
Το Infinix Hot 70 ζυγίζει περίπου 195 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Infinix Hot 70;
Η οθόνη του Infinix Hot 70 έχει διαγώνιο 6.78 ίντσες.
-
Πόσες κάμερες έχει το Infinix Hot 70;
Το Infinix Hot 70 διαθέτει Διπλή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.