Huawei MatePad 11 (2023)
Τεχνικά χαρακτηριστικά Huawei MatePad 11 (2023)
Γενικά
| Μάρκα | Huawei |
| Μοντέλο | MatePad 11 (2023) |
| Εναλλακτικό όνομα | DBR-W10 (Διεθνές) |
| Ανακοινώθηκε | Πέμπτη, 23 Μαρτίου 2023 |
| Κυκλοφόρησε | Παρασκευή, 31 Μαρτίου 2023 |
| Κατάσταση | Διαθέσιμο |
| Τιμές | €300 |
Σχεδιασμός
| Ύψος | 253.7 mm (9.99 ίντσες) |
| Πλάτος | 165.3 mm (6.51 ίντσες) |
| Πάχος | 7.2 mm (0.28 ίντσες) |
| Βάρος | 480 g (16.93 oz) |
| Χρώματα | Μαύρος, Μπλε, Μωβ, Λευκό |
| Λεπτομέρειες σχεδιασμού | Υποστήριξη στυλό (μαγνητική) |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | IPS LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 11 ίντσες |
| Ανάλυση | 2560 × 1600 pixels |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120 Hz |
| Αναλογία διαστάσεων | 16:10 |
| Πυκνότητα pixel | 275 ppi |
| Αναλογία οθόνης/σώματος | ≈ 83.1% |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Οθόνη χωρίς πλαίσιο | Όχι |
| Λειτουργίες οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 870 (Διεθνές) Qualcomm Snapdragon 865 (Διεθνές) |
| Πυρήνες CPU | 8 (Διεθνές) 8 (Διεθνές) |
| Τεχνολογία κατασκευής | 7 nm (Διεθνές) 7 nm (Διεθνές) |
| Μέγιστη συχνότητα CPU | 3.2 GHz (Διεθνές) 2.84 GHz (Διεθνές) |
| Αρχιτεκτονική CPU | 64-bit (Διεθνές) 64-bit (Διεθνές) |
| Μικροαρχιτεκτονική | 1x 3.2 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Διεθνές) 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Διεθνές) |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5 (Διεθνές) LPDDR5 (Διεθνές) |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 (Διεθνές) Qualcomm Adreno 650 (Διεθνές) |
| Μνήμη RAM | 6GB, 8GB |
| Αποθήκευση | 128GB, 256GB |
| Εκδόσεις | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Ναι |
| Θύρες κάρτας | microSDXC |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | HarmonyOS 3.1 |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 13 MP, ƒ/1.8 PDAF |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Φλας LED |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλό Δυναμικό Εύρος (HDR) Πανόραμα |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 8 MP, ƒ/2.0 |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps |
Μπαταρία
| Τύπος | Li-Poly |
| Χωρητικότητα | 7250 mAh |
| Ισχύς ενσύρματης φόρτισης | 22.5 W |
Δίκτυα
| Κινητά δίκτυα | Όχι |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 6 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Λειτουργίες Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v5.1 |
| Θύρες USB | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη GPS | Όχι |
| Υποστήριξη NFC | Όχι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Όχι |
| Ήχος | Τέσσερα ηχεία, Στερεοφωνικά ηχεία, Ρυθμισμένο από την Harman Kardon |
| Ραδιόφωνο FM | Όχι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Huawei MatePad 11 (2023)
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Huawei MatePad 11 (2023);
Η τιμή του Huawei MatePad 11 (2023) είναι €300 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Huawei MatePad 11 (2023);
Το Huawei MatePad 11 (2023) κυκλοφόρησε επίσημα στις Παρασκευή, 31 Μαρτίου 2023.
-
Διατίθεται το Huawei MatePad 11 (2023) στα καταστήματα;
Ναι, το Huawei MatePad 11 (2023) διατίθεται στα καταστήματα επειδή παραμένει σε παραγωγή.
-
Ποιο είναι το βάρος του Huawei MatePad 11 (2023);
Το Huawei MatePad 11 (2023) ζυγίζει περίπου 480 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Huawei MatePad 11 (2023);
Η οθόνη του Huawei MatePad 11 (2023) έχει διαγώνιο 11 ίντσες.
-
Υποστηρίζει το Huawei MatePad 11 (2023) δίκτυα 5G;
Όχι, το Huawei MatePad 11 (2023) δεν υποστηρίζει δίκτυα 5G.
-
Πόσες κάμερες έχει το Huawei MatePad 11 (2023);
Το Huawei MatePad 11 (2023) διαθέτει Μονή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.