Honor Pad X8 Pro
Τεχνικά χαρακτηριστικά Honor Pad X8 Pro
Γενικά
| Μάρκα | Honor |
| Μοντέλο | Pad X8 Pro |
| Ανακοινώθηκε | Τετάρτη, 05 Ιουλίου 2023 |
| Κυκλοφόρησε | Τετάρτη, 05 Ιουλίου 2023 |
| Κατάσταση | Διαθέσιμο |
| Τιμές | €130 |
Σχεδιασμός
| Ύψος | 267.3 mm (10.52 ίντσες) |
| Πλάτος | 167.4 mm (6.59 ίντσες) |
| Πάχος | 6.9 mm (0.27 ίντσες) |
| Βάρος | 495 g (17.46 oz) |
| Υλικά κατασκευής | Πίσω: Αλουμίνιο Πλαίσιο: Αλουμίνιο Μπροστά: Γυαλί |
| Χρώματα | Γκρι, Χρώμα μέντας, Μωβ |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 11.5 ίντσες |
| Ανάλυση | 1200 × 2000 pixels |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120 Hz |
| Αναλογία διαστάσεων | 5:3 |
| Πυκνότητα pixel | 203 ppi |
| Αναλογία οθόνης/σώματος | ≈ 84.1% |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Οθόνη χωρίς πλαίσιο | Όχι |
| Λειτουργίες οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Πυρήνες CPU | 8 |
| Τεχνολογία κατασκευής | 6 nm |
| Μέγιστη συχνότητα CPU | 2.8 GHz |
| Αρχιτεκτονική CPU | 64-bit |
| Μικροαρχιτεκτονική | 4x 2.8 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| Μνήμη RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Αποθήκευση | 128GB |
| Εκδόσεις | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Όχι |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 13 (Tiramisu) |
| Περιβάλλον χρήστη | MagicOS 7.1 |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 5 MP, ƒ/2.2 Αυτόματη εστίαση (AF) |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλό Δυναμικό Εύρος (HDR) |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps |
Μπαταρία
| Τύπος | Li-Poly |
| Χωρητικότητα | 7250 mAh |
Δίκτυα
| Κινητά δίκτυα | Όχι |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 5 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Λειτουργίες Wi-Fi | Dual-band |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v5.1 |
| Θύρες USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη NFC | Όχι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Όχι |
| Ήχος | 6 ηχεία, Στερεοφωνικά ηχεία |
| Ραδιόφωνο FM | Όχι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Honor Pad X8 Pro
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Honor Pad X8 Pro;
Η τιμή του Honor Pad X8 Pro είναι €130 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Honor Pad X8 Pro;
Το Honor Pad X8 Pro κυκλοφόρησε επίσημα στις Τετάρτη, 05 Ιουλίου 2023.
-
Διατίθεται το Honor Pad X8 Pro στα καταστήματα;
Ναι, το Honor Pad X8 Pro διατίθεται στα καταστήματα επειδή παραμένει σε παραγωγή.
-
Ποιο είναι το βάρος του Honor Pad X8 Pro;
Το Honor Pad X8 Pro ζυγίζει περίπου 495 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Honor Pad X8 Pro;
Η οθόνη του Honor Pad X8 Pro έχει διαγώνιο 11.5 ίντσες.
-
Υποστηρίζει το Honor Pad X8 Pro δίκτυα 5G;
Όχι, το Honor Pad X8 Pro δεν υποστηρίζει δίκτυα 5G.
-
Πόσες κάμερες έχει το Honor Pad X8 Pro;
Το Honor Pad X8 Pro διαθέτει Μονή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.