Energizer Power Max P490S
Τεχνικά χαρακτηριστικά Energizer Power Max P490S
Γενικά
| Μάρκα | Energizer |
| Μοντέλο | Power Max P490S |
| Ανακοινώθηκε | Τετάρτη, 01 Αυγούστου 2018 |
| Κυκλοφόρησε | Τετάρτη, 01 Αυγούστου 2018 |
| Κατάσταση | Εκτός παραγωγής |
| Τιμές | €130 |
Σχεδιασμός
| Ύψος | 139 mm (5.47 ίντσες) |
| Πλάτος | 65.8 mm (2.59 ίντσες) |
| Πάχος | 12 mm (0.47 ίντσες) |
| Βάρος | 139 g (4.90 oz) |
| Χρώματα | Μαύρος |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 4.95 ίντσες |
| Ανάλυση | 480 × 960 pixels |
| Αναλογία διαστάσεων | 18:9 |
| Πυκνότητα pixel | 217 ppi |
| Αναλογία οθόνης/σώματος | ≈ 69.1% |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Οθόνη χωρίς πλαίσιο | Ναι |
| Λειτουργίες οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Chipset | MediaTek MT6739WA |
| Πυρήνες CPU | 4 |
| Τεχνολογία κατασκευής | 28 nm |
| Μέγιστη συχνότητα CPU | 1.5 GHz |
| Αρχιτεκτονική CPU | 64-bit |
| Μικροαρχιτεκτονική | 4x 1.5 GHz – Cortex-A534x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR3 |
| GPU | IMG PowerVR GE8100 |
| Μνήμη RAM | 2GB |
| Αποθήκευση | 16GB |
| Τύπος αποθήκευσης | eMMC 5.1 |
| Εκδόσεις | 16GB 2GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Ναι |
| Θύρες κάρτας | microSDHC |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 8.1 (Oreo) |
| Υπηρεσίες Google Play | Ναι |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Διπλή κάμερα | 8 MP Αυτόματο φλας 2 MP ( Βοηθητικός φακός ) |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Διπλό LED Dual-Tone φλας |
| Χαρακτηριστικά | Πανόραμα |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p @ 30 fps |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 5 MP |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Φλας LED |
Μπαταρία
| Τύπος | Li-Ion |
| Χωρητικότητα | 4000 mAh |
| Αφαιρούμενη μπαταρία | Μη αφαιρούμενη |
Δίκτυα
| Κάρτες SIM | Διπλή SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Υποστήριξη VoLTE | Ναι |
| Ταχύτητες δεδομένων | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Ζώνες 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Ζώνες 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Ζώνες 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300 MHz) |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 4 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Λειτουργίες Wi-Fi | Κινητό Hotspot |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v4.0 |
| Θύρες USB | Micro-USB 2.0 |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη GPS | Ναι |
| Λειτουργίες GPS | GPS |
| Υποστήριξη NFC | Όχι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Ναι |
| Ραδιόφωνο FM | Ναι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων Αισθητήρας εγγύτητας |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Κριτικές για το Energizer Power Max P490S
Κριτικές σε βίντεο
Φωτογραφίες Energizer Power Max P490S
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Energizer Power Max P490S;
Η τιμή του Energizer Power Max P490S είναι €130 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Energizer Power Max P490S;
Το Energizer Power Max P490S κυκλοφόρησε επίσημα στις Τετάρτη, 01 Αυγούστου 2018.
-
Διατίθεται το Energizer Power Max P490S στα καταστήματα;
Όχι, το Energizer Power Max P490S δεν διατίθεται σε επίσημα καταστήματα επειδή δεν βρίσκεται πλέον σε παραγωγή. Μπορείτε όμως να το βρείτε σε μεταπωλητές.
-
Ποιο είναι το βάρος του Energizer Power Max P490S;
Το Energizer Power Max P490S ζυγίζει περίπου 139 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Energizer Power Max P490S;
Η οθόνη του Energizer Power Max P490S έχει διαγώνιο 4.95 ίντσες.
-
Πόσες κάμερες έχει το Energizer Power Max P490S;
Το Energizer Power Max P490S διαθέτει Διπλή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.
-
Μπορώ να χρησιμοποιήσω τις Υπηρεσίες Google Play στο Energizer Power Max P490S;
Ναι, οι Υπηρεσίες Google Play υποστηρίζονται πλήρως στο Energizer Power Max P490S.