Μενού

Θέμα

Γλώσσα

Energizer Hardcase H591S 2
Energizer

Energizer Hardcase H591S

  • Λειτουργικό σύστημα Android 8.1
  • Οθόνη 5.99 ίντσα 1080x1920 pixel
  • Μπαταρία 5800 mAh Li-Ion
  • Επιδόσεις 6GB RAM Helio P23
  • Κάμερα 16MP 1080p
  • Αποθήκευση 64GB eMMC 5.1

Τεχνικά χαρακτηριστικά Energizer Hardcase H591S

Γενικά

Μάρκα
Energizer
Μοντέλο
Hardcase H591S
Ανακοινώθηκε
Παρασκευή, 01 Φεβρουαρίου 2019
Κατάσταση
Ακυρώθηκε

Σχεδιασμός

Ύψος
164.2 mm (6.46 ίντσες)
Πλάτος
79.4 mm (3.13 ίντσες)
Πάχος
12.2 mm (0.48 ίντσες)
Βάρος
260 g (9.17 oz)
Χρώματα
Μαύρος
Ανθεκτικότητα
Ανθεκτικό στη σκόνη
Αντοχή στο νερό
Πιστοποιήσεις ανθεκτικότητας
IP68

Οθόνη

Τύπος οθόνης
TFT
Μέγεθος οθόνης
5.99 ίντσες
Ανάλυση
1080 × 1920 pixels
Αναλογία διαστάσεων
16:9
Πυκνότητα pixel
368 ppi
Αναλογία οθόνης/σώματος
≈ 75.9%
Προστασία οθόνης
Γυαλί Corning Gorilla Glass 3
Οθόνη αφής
Ναι
Οθόνη χωρίς πλαίσιο
Ναι
Λειτουργίες οθόνης
Χωρητική οθόνη αφής
Οθόνη πολλαπλής αφής

Εξοπλισμός

Chipset
MediaTek Helio P23
Πυρήνες CPU
8
Τεχνολογία κατασκευής
16 nm
Μέγιστη συχνότητα CPU
2.3 GHz
Αρχιτεκτονική CPU
64-bit
Μικροαρχιτεκτονική
Cortex-A53
Τύπος μνήμης
LPDDR4X
GPU
ARM Mali-G71 MP2
Μνήμη RAM
6GB
Αποθήκευση
64GB
Τύπος αποθήκευσης
eMMC 5.1
Εκδόσεις
64GB 6GB RAM
Επεκτάσιμη αποθήκευση
Ναι
Θύρες κάρτας
microSDHC

Λογισμικό

Λειτουργικό σύστημα
Android 8.1 (Oreo)

Κύρια κάμερα

Υποστήριξη κάμερας
Ναι
Διπλή κάμερα
16 MP
Αυτόματο φλας

2 MP ( Βοηθητικός φακός )
Υποστήριξη φλας
Ναι
Τύπος φλας
Διπλό φλας LED
Χαρακτηριστικά
Λειτουργία συνεχούς λήψης
Αντιστάθμιση έκθεσης
Ανίχνευση προσώπου
Υψηλό Δυναμικό Εύρος (HDR)
Ρυθμίσεις ISO
Πανόραμα
Πατήστε για εστίαση
Υποστήριξη βίντεο
Ναι
Ανάλυση βίντεο
1080p @ 30 fps

Selfie κάμερα

Υποστήριξη κάμερας
Ναι
Μονή κάμερα
8 MP
Υποστήριξη φλας
Ναι
Τύπος φλας
Φλας LED

Μπαταρία

Τύπος
Li-Ion
Χωρητικότητα
5800 mAh
Αφαιρούμενη μπαταρία
Μη αφαιρούμενη
Ισχύς ενσύρματης φόρτισης
10 W

Δίκτυα

Κάρτες SIM
Διπλή SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Υποστήριξη VoLTE
Ναι
Ταχύτητες δεδομένων
LTE, HSPA
Ζώνες 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Ζώνες 3G
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
Ζώνες 4G
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b19 (800), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz)

Συνδεσιμότητα

Υποστήριξη Wi-Fi
Ναι ( Wi-Fi 4 )
Πρότυπα Wi-Fi
802.11/a/b/g/n
Λειτουργίες Wi-Fi
Κινητό Hotspot, Wi-Fi Direct
Υποστήριξη Bluetooth
Ναι, v4.2
Θύρες USB
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
Συνδεσιμότητα USB
Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS)
Υποστήριξη GPS
Ναι
Λειτουργίες GPS
GPS
Υποστήριξη NFC
Ναι

Πολυμέσα

Ηχείο
Ναι
Υποδοχή ακουστικών
Ναι
Ραδιόφωνο FM
Όχι

Χαρακτηριστικά

Αισθητήρες
Επιταχυνσιόμετρο
Πυξίδα / Μαγνητόμετρο
Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων
Γυροσκόπιο
Αισθητήρας εγγύτητας

Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.

Φωτογραφίες Energizer Hardcase H591S

Συχνές ερωτήσεις

Διατίθεται το Energizer Hardcase H591S στα καταστήματα;

Όχι, το Energizer Hardcase H591S δεν διατίθεται στα καταστήματα επειδή ακυρώθηκε.

Ποιο είναι το βάρος του Energizer Hardcase H591S;

Το Energizer Hardcase H591S ζυγίζει περίπου 260 γραμμάρια.

Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Energizer Hardcase H591S;

Η οθόνη του Energizer Hardcase H591S έχει διαγώνιο 5.99 ίντσες.

Πόσες κάμερες έχει το Energizer Hardcase H591S;

Το Energizer Hardcase H591S διαθέτει Διπλή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.