Energizer E24
Τεχνικά χαρακτηριστικά Energizer E24
Γενικά
| Μάρκα | Energizer |
| Μοντέλο | E24 |
| Ανακοινώθηκε | Πέμπτη, 01 Απριλίου 2021 |
| Κυκλοφόρησε | Πέμπτη, 01 Απριλίου 2021 |
| Κατάσταση | Εκτός παραγωγής |
| Τιμές | €20 |
Σχεδιασμός
| Ύψος | 125.3 mm (4.93 ίντσες) |
| Πλάτος | 54 mm (2.13 ίντσες) |
| Πάχος | 14.5 mm (0.57 ίντσες) |
| Βάρος | 105 g (3.70 oz) |
| Χρώματα | Μαύρος, Μπλε, καφέ, Γκρι, Πράσινο, Λευκό, Κίτρινο |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 2.4 ίντσες |
| Ανάλυση | 240 × 320 pixels |
| Αναλογία διαστάσεων | 4:3 |
| Πυκνότητα pixel | 167 ppi |
| Αναλογία οθόνης/σώματος | ≈ 26.4% |
| Οθόνη αφής | Όχι |
Εξοπλισμός
| Chipset | Unisoc SC6531E |
| Πυρήνες CPU | 1 |
| Τεχνολογία κατασκευής | 40 nm |
| Μέγιστη συχνότητα CPU | 312 MHz |
| Αρχιτεκτονική CPU | 32-bit |
| Μικροαρχιτεκτονική | ARM926EJ-S |
| Τύπος μνήμης | PSRAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Ναι |
| Θύρες κάρτας | microSD |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Φλας LED |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
Μπαταρία
| Τύπος | Li-Ion |
| Χωρητικότητα | 1900 mAh |
Δίκτυα
| Κάρτες SIM | Διπλή SIM (Mini-SIM + Micro-SIM) |
| Ζώνες 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Όχι |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v2.1 |
| Θύρες USB | Micro-USB |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB |
| Υποστήριξη GPS | Όχι |
| Υποστήριξη NFC | Όχι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Ναι |
| Ραδιόφωνο FM | Ναι |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Energizer E24
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Energizer E24;
Η τιμή του Energizer E24 είναι €20 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Energizer E24;
Το Energizer E24 κυκλοφόρησε επίσημα στις Πέμπτη, 01 Απριλίου 2021.
-
Διατίθεται το Energizer E24 στα καταστήματα;
Όχι, το Energizer E24 δεν διατίθεται σε επίσημα καταστήματα επειδή δεν βρίσκεται πλέον σε παραγωγή. Μπορείτε όμως να το βρείτε σε μεταπωλητές.
-
Ποιο είναι το βάρος του Energizer E24;
Το Energizer E24 ζυγίζει περίπου 105 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Energizer E24;
Η οθόνη του Energizer E24 έχει διαγώνιο 2.4 ίντσες.
-
Υποστηρίζει το Energizer E24 δίκτυα 5G;
Όχι, το Energizer E24 δεν υποστηρίζει δίκτυα 5G.
-
Πόσες κάμερες έχει το Energizer E24;
Το Energizer E24 δεν διαθέτει κάμερες.