Doogee V11
Τεχνικά χαρακτηριστικά Doogee V11
Γενικά
| Μάρκα | Doogee |
| Μοντέλο | V11 |
| Ανακοινώθηκε | Παρασκευή, 15 Ιουλίου 2022 |
| Κυκλοφόρησε | Παρασκευή, 15 Ιουλίου 2022 |
| Κατάσταση | Διαθέσιμο |
| Τιμές | €350 |
Σχεδιασμός
| Ύψος | 169.3 mm (6.67 ίντσες) |
| Πλάτος | 81.2 mm (3.20 ίντσες) |
| Πάχος | 16.1 mm (0.63 ίντσες) |
| Βάρος | 340 g (11.99 oz) |
| Χρώματα | Μαύρος, Πορτοκαλί, Κόκκινο |
| Ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό στη σκόνη Αντοχή στο νερό |
| Πιστοποιήσεις ανθεκτικότητας | IP68, IP69K |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | IPS LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 6.39 ίντσες |
| Ανάλυση | 720 × 1560 pixels |
| Αναλογία διαστάσεων | 19.5:9 |
| Πυκνότητα pixel | 269 ppi |
| Αναλογία οθόνης/σώματος | ≈ 72.9% |
| Προστασία οθόνης | Γυαλί Corning Gorilla Glass, Ανθεκτικό σε πτώσεις (έως 1,5 μ), Σύμφωνο με MIL-STD-810G |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Οθόνη χωρίς πλαίσιο | Ναι |
| Λειτουργίες οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Chipset | MediaTek Dimensity 700 |
| Πυρήνες CPU | 8 |
| Τεχνολογία κατασκευής | 7 nm |
| Μέγιστη συχνότητα CPU | 2.2 GHz |
| Αρχιτεκτονική CPU | 64-bit |
| Μικροαρχιτεκτονική | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Αποθήκευση | 128GB |
| Τύπος αποθήκευσης | UFS 2.2 |
| Εκδόσεις | 128GB 8GB RAM |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Υπηρεσίες Google Play | Ναι |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Τριπλή κάμερα | 48 MP, ƒ/1.8 ( Ευρυγώνιος φακός ) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 130° ( Υπερευρυγώνιος φακός ) 0.08 MP ( Βοηθητικός φακός ) |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Διπλό φλας LED |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλό Δυναμικό Εύρος (HDR) Πανόραμα |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1440p fps 1080p fps |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 16 MP, ƒ/2.0 ( Ευρυγώνιος φακός ) |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
| Ανάλυση βίντεο | 1080p fps |
Μπαταρία
| Χωρητικότητα | 8500 mAh |
| Ισχύς ενσύρματης φόρτισης | 65 W |
| Υποστήριξη ασύρματης φόρτισης | Ναι |
| Ισχύς ασύρματης φόρτισης | 10 W |
| Υποστήριξη ταχείας φόρτισης | Ναι |
Δίκτυα
| Κάρτες SIM | Διπλή SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Υποστήριξη VoLTE | Ναι |
| Ταχύτητες δεδομένων | 5G, LTE, HSPA |
| Ζώνες 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Ζώνες 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Ζώνες 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Ζώνες 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 5 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Λειτουργίες Wi-Fi | Dual-band, Κινητό Hotspot |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v5.2 |
| Θύρες USB | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη GPS | Ναι |
| Λειτουργίες GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Υποστήριξη NFC | Ναι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
| Υποδοχή ακουστικών | Όχι |
| Ραδιόφωνο FM | Ναι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο Πυξίδα / Μαγνητόμετρο Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων Γυροσκόπιο Αισθητήρας θερμόμετρου υπερύθρων Αισθητήρας εγγύτητας |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες Doogee V11
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του Doogee V11;
Η τιμή του Doogee V11 είναι €350 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Doogee V11;
Το Doogee V11 κυκλοφόρησε επίσημα στις Παρασκευή, 15 Ιουλίου 2022.
-
Διατίθεται το Doogee V11 στα καταστήματα;
Ναι, το Doogee V11 διατίθεται στα καταστήματα επειδή παραμένει σε παραγωγή.
-
Ποιο είναι το βάρος του Doogee V11;
Το Doogee V11 ζυγίζει περίπου 340 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του Doogee V11;
Η οθόνη του Doogee V11 έχει διαγώνιο 6.39 ίντσες.
-
Υποστηρίζει το Doogee V11 δίκτυα 5G;
Ναι, το Doogee V11 υποστηρίζει δίκτυα 5G στις ζώνες n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Πόσες κάμερες έχει το Doogee V11;
Το Doogee V11 διαθέτει Τριπλή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.
-
Μπορώ να χρησιμοποιήσω τις Υπηρεσίες Google Play στο Doogee V11;
Ναι, οι Υπηρεσίες Google Play υποστηρίζονται πλήρως στο Doogee V11.