CUBOT KingKong Power
Τεχνικά χαρακτηριστικά CUBOT KingKong Power
Γενικά
| Μάρκα | CUBOT |
| Μοντέλο | KingKong Power |
| Ανακοινώθηκε | Δευτέρα, 08 Μαΐου 2023 |
| Κυκλοφόρησε | Δευτέρα, 08 Μαΐου 2023 |
| Κατάσταση | Διαθέσιμο |
| Τιμές | €210 |
Σχεδιασμός
| Ύψος | 169.9 mm (6.69 ίντσες) |
| Πλάτος | 80.2 mm (3.16 ίντσες) |
| Πάχος | 20 mm (0.79 ίντσες) |
| Βάρος | 382 g (13.47 oz) |
| Χρώματα | Μαύρος |
| Ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό στη σκόνη Αντοχή στο νερό |
| Πιστοποιήσεις ανθεκτικότητας | IP68, IP69K |
Οθόνη
| Τύπος οθόνης | IPS LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 6.5 ίντσες |
| Ανάλυση | 1080 × 2400 pixels |
| Αναλογία διαστάσεων | 20:9 |
| Πυκνότητα pixel | 405 ppi |
| Αναλογία οθόνης/σώματος | ≈ 74.9% |
| Οθόνη αφής | Ναι |
| Οθόνη χωρίς πλαίσιο | Όχι |
| Λειτουργίες οθόνης | Χωρητική οθόνη αφής Οθόνη πολλαπλής αφής |
Εξοπλισμός
| Chipset | MediaTek MT8788V/WA |
| Πυρήνες CPU | 8 |
| Τεχνολογία κατασκευής | 12 nm |
| Μέγιστη συχνότητα CPU | 2 GHz |
| Αρχιτεκτονική CPU | 64-bit |
| Μικροαρχιτεκτονική | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Τύπος μνήμης | LPDDR4 |
| GPU | ARM Mali-G72 MP3 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Αποθήκευση | 256GB |
| Εκδόσεις | 256GB 8GB RAM |
| Επεκτάσιμη αποθήκευση | Ναι |
| Θύρες κάρτας | microSDXC, microSDXC |
Λογισμικό
| Λειτουργικό σύστημα | Android 13 (Tiramisu) |
Κύρια κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Τριπλή κάμερα | 48 MP ( Ευρυγώνιος φακός ) PDAF 20 MP ( Νυχτερινή όραση ) 2 MP ( Macro ) |
| Υποστήριξη φλας | Ναι |
| Τύπος φλας | Φλας LED |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
Selfie κάμερα
| Υποστήριξη κάμερας | Ναι |
| Μονή κάμερα | 16 MP |
| Υποστήριξη βίντεο | Ναι |
Μπαταρία
| Χωρητικότητα | 10600 mAh |
| Ισχύς ενσύρματης φόρτισης | 33 W |
Δίκτυα
| Κάρτες SIM | Διπλή SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ταχύτητες δεδομένων | LTE, HSPA |
| Ζώνες 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Ζώνες 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Ζώνες 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Συνδεσιμότητα
| Υποστήριξη Wi-Fi | Ναι ( Wi-Fi 5 ) |
| Πρότυπα Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Λειτουργίες Wi-Fi | Dual-band |
| Υποστήριξη Bluetooth | Ναι, v4.2 |
| Θύρες USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| Συνδεσιμότητα USB | Φόρτιση μέσω USB, Συσκευή μαζικής αποθήκευσης USB (UMS) |
| Υποστήριξη GPS | Ναι |
| Λειτουργίες GPS | GPS, GALILEO, GLONASS |
| Υποστήριξη NFC | Ναι |
Πολυμέσα
| Ηχείο | Ναι |
Χαρακτηριστικά
| Αισθητήρες | Επιταχυνσιόμετρο Πυξίδα Γυροσκόπιο Αισθητήρας εγγύτητας Πλευρικός αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | φακός υπερύθρων |
Αποποίηση ευθυνών: Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι οι πληροφορίες αυτής της σελίδας είναι 100% σωστές.
Φωτογραφίες CUBOT KingKong Power
Συχνές ερωτήσεις
-
Ποια είναι η τιμή του CUBOT KingKong Power;
Η τιμή του CUBOT KingKong Power είναι €210 και ενδέχεται να αλλάξει τις επόμενες ημέρες.
-
Ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του CUBOT KingKong Power;
Το CUBOT KingKong Power κυκλοφόρησε επίσημα στις Δευτέρα, 08 Μαΐου 2023.
-
Διατίθεται το CUBOT KingKong Power στα καταστήματα;
Ναι, το CUBOT KingKong Power διατίθεται στα καταστήματα επειδή παραμένει σε παραγωγή.
-
Ποιο είναι το βάρος του CUBOT KingKong Power;
Το CUBOT KingKong Power ζυγίζει περίπου 382 γραμμάρια.
-
Ποιο είναι το μέγεθος οθόνης του CUBOT KingKong Power;
Η οθόνη του CUBOT KingKong Power έχει διαγώνιο 6.5 ίντσες.
-
Υποστηρίζει το CUBOT KingKong Power δίκτυα 5G;
Όχι, το CUBOT KingKong Power δεν υποστηρίζει δίκτυα 5G.
-
Πόσες κάμερες έχει το CUBOT KingKong Power;
Το CUBOT KingKong Power διαθέτει Τριπλή κάμερα στο πίσω μέρος και Μονή κάμερα για selfies.